YAZILI TERCÜME

YAZILI ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Tüm dillerde profesyonel, kaliteli ve güvenilir yazılı tercüme çözümlerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif talep edin!

yazılı tercüme

TERCÜME HİZMETİ

TÜM DİLLERDE

60’dan fazla dilde belgelerin noter onaylı tercüme hizmetini alabilirsiniz

ONLİNE SİPARİŞ

DÜNYANIN HER YERİNDEN

Evinizden ayrılmadan belgelerin noter onaylı tercümesi için sipariş verebilirsiniz

TESLİMAT

DÜNYANIN HER YERİNE

Çeviri işlemlerini yapar ve hazır olan belgeleri dünyanın her yerine göndeririz

PROFESYONEL YAZILI ÇEVİRİ

HATASIZ, HIZLI VE HESAPLI

Profesyonel kadromuz çevirisi yapılacak metnin orijinal formunu koruyarak tüm detaylara azami dikkati gösteriyor: terimlerin, isim ve soy isimlerin, markaların ve diğer resmi bilgilerin çevirisi ve yazılışlarını özel olarak geliştirdiğimiz denetim sistemimiz ile birden fazla uzman tarafından iki kez kontrol ediyoruz. Çeviri metninizi anlam kaybı olmadan, eksiksiz ve aslına uygun şekilde hazırlıyoruz.

Dilbilimi mezunu deneyimli tercümanlarımız, editörler, proje koordinatörleri, yerleştirme uzmanları ve anadili İngilizce olan uzman kişilerden oluşan kadromuz ile en komplike metinlerin çevirileri bile kusursuz şekilde hazırlanır.

Müşterilerimizin özel talebi doğrultusunda, metnin aslına uygun olarak; tabloların, şekillerin vb. detayların korunması ile belgenin çeviri nüshasını kaynak dilden hedef dile tercüme ediyoruz.

YAZILI ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Çevirileriniz Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Hizmeti ile Emin Ellerde

Gelişen bilgisayar destekli çeviri sistemlerine rağmen hala günümüzde yapılan çeviri çalışmalarının önemli bir bölümünü yazılı çeviri oluşturmaktadır.

Dil engeli, özellikle Türkiye'de iş yapmak, yaşamak veya okumak isteyen yabancılar için büyük bir sorun olabilir. Artık bu durum Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Büromuzun sunacağı çeviri hizmetleri ile sizin için sorun olmaktan çıkıyor. Metinlerin ve belgelerin doğru şekilde yapılmış yazılı çevirisi, yabancı ortaklarınızla veya başka bir ülkenin devlet kurumlarıyla etkin bir şekilde çalışmanıza olanak sağlar.