VEKALETNAME TERCÜMESİ

Vekaletname tercümesi işlemleriniz, kaliteli çeviri, hızlı teslimat, en uygun fiyatlar ile Adıgün Çeviri ve Danışmanlığın müşteri memnuniyeti garantisi kapsamında tercümanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmaktadır.

vekaletname tercümesi

TÜM DİLLERDE

TÜM DİLLERDE VEKALETNAME ÇEVİRİSİ

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

AYNI GÜN

AYNI GÜN ÇEVİRİ VE NOTER TASDİKİ

ÜCRETSİZ TESLİMAT

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE

YEMİNLİ VEKALETNAME TERCÜME BÜROSU

Adıgün Yeminli Vekaletname Tercüme Bürosunda tarafımıza ulaştırdığınız vekalet örneğinin, yeminli tercümanlarımız tarafından çeviri ve kontrol işlemleri yapılır. Çevirisi tamamlanan evraklarınıza yeminli imza atılıp kaşe basılarak vekaletname yeminli tercümesi sizlere teslim edilir.

Adıgün Tercüme Büromuz, dünyanın ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizin çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.  Evinizden veya işyerinizden çevrimiçi olarak belgelerin yeminli tercümesini sipariş edin, hazır belgeleri en kısa sürede adresinize teslim edelim.

Ofisimizi ziyaret ederek, sipariş hatlarımız üzerinden telefonla iletişime geçerek veya çevrimiçi olarak dünyanın her yerinden Adıgün Çeviri ve Danışmanlık büromuza ulaşabilir, yeminli vekaletname çeviri siparişi verebilirsiniz.

NOTER ONAYLI VEKALETNAME TERCÜME

Resmi bir evrak olan ve yasal sorumluluk taşıyan bu belge noter onaylı vekaletname tercüme işlemlerini en uygun fiyat garantisi ile Adıgün tercüme bürosundan temin edebilirsiniz.

TÜM DİLLERDE VEKALETNAME TERCÜME HİZMETİ

Adıgün tercüme büromuzun geniş tercüman kadrosu ile tüm dillerde vekaletname tercüme hizmetini en avantajlı ve üstün kalite nitelikleriyle siz müşterilerimize sunmaktayız.

EN YAKIN VEKALETNAME YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

Büromuzun yemin tutanaklarının bulunduğu en yakın lokasyondaki noter ile olan anlaşmamız sayesinde sizlere en yakın vekaletname yeminli tercüme bürosu olarak en hızlı hizmeti sunmaktayız.

VEKALETNAME TERCÜME FİYATLARI

Çevirisi talep edilen vekaletnamenin hedef ve kaynak dili, metin içeriği ve uzunluğu gibi belirleyici unsurlarını en uygun parametreler eşliğinde hesaplayarak sektörün en avantajlı vekaletname tercüme fiyatlarını siz müşterilerine sunar.

VEKALETNAME ÇEVİRİ ÇEŞİTLERİ

Adıgün tercüme bürosu; genel vekaletname, tapu işlemleri vekaletnamesi, araç ve gayrimenkul alım-satım vekaletnamesi, şirketler tarafından verilen vekaletname gibi vekaletname çeviri çeşitlerinde hizmet vermektedir.

MUVAFAKATNAME TERCÜMESİ

Kişinin kendisi dışındaki kurum ve kuruluşlara yetkilerini aktardığını beyan eden belge muvafakatnamedir. Adıgün tercüme büromuzda muvafakatname tercümesi hizmeti kapsamlı olarak verilmektedir.

VEKALETNAME ÇEVİRİ BÜROLARI

İhtiyacınız olan tüm vekaletname tercüme işlemlerinizde sorunsuz bir çeviri süreci deneyimleyebilmeniz için tercihiniz profesyonel vekaletname çeviri büroları olmalıdır.

ACİL YEMİNLİ VEKALETNAME ÇEVİRİSİ

Sınırlı süre içerisinde gerçekleşmesi gereken acil yeminli vekaletname çeviri büromuz ivedi ve titiz bir ekip çalışmasıyla gerçekleştirilir.

ONLİNE VEKALETNAME YEMİNLİ TERCÜME

OFİSİMİZE GELMEK İÇİN VAKTİNİZ Mİ YOK?

Lokal olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Adıgün online vekaletname tercüme bürosu ile siparişlerinizi kolayca ve zahmetsizce gerçekleştirirsiniz. Evinizden veya işyerinizden çevrimiçi olarak noter tasdikli vekalet çevirisini sipariş edin, hazır belgeleri en kısa sürede adresinize teslim edelim.

Belgenizin fotoğrafını telefondan whatsapp ile yada taratarak maille bize gönderin hemen fiyat ve süre verelim ve çalışmanız işleme alınsın.

FARK YARATAN HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Kendini yenileyen alanında uzman bir kadro

Anlam kaybı olmayan, eksiksiz çeviri

Taahhüt edilen zamanda proje teslimi

Müşteri desteği ve evrak takibi danışmanlık hizmeti

Azami gizlilik ve güven teminatı

7/24 ulaşılabilir olmak

ADIGÜN ÇEVİRİ VE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bireysel müşterilerden dünya çapındaki kurumsal müşterilere kadar geniş bir kitleye danışmanlık hizmetleri ve  çok yönlü dil çözümleri sunmaktayız.

OFİS

+90 286 214 40 00

GSM

+90 552 820 17 24

E-MAIL

adigun@adigunceviri.com

ADRES

İsmetpaşa Mah, Yeni Havra Sok, 23/6 Merkez Çanakkale

Google Harita