TERCÜMAN BAŞVURU FORMU

TERCÜMAN BAŞVURUSU

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık ailesinin bir ferdi olmak ister misiniz?

Siz de aramıza katılarak ekip arkadaşımız olmak isterseniz tercüman başvurusu için tercüman başvuru formunu doldurabilir veya adigun@adıgunceviri.com adresine özgeçmişinizi göndererek ilk adımı atabilirsiniz.

Tercüman başvuru formu
tercüman başvuru

Müşterilerimizde olduğu gibi ekip arkadaşlarımız için de güven ortamının tek adresiyiz!

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Ofisi, müşterilerine olduğu kadar kadrosunda yer verdiği tercüman, editör, proje koordinatörü gibi her unvandaki çalışma arkadaşlarına da fırsat eşitliğinin, güvenin ve adaletin garantisini sunan bir tercüme bürosudur.

Sektördeki başarılı işlere attığımız imzamızla sahip olduğumuz referanslarımız aynı zamanda çalışma arkadaşlarımıza verdiğimiz önemin ve desteğin de ispatı niteliğindedir.

Ofisimizde ve freelance olarak iş birliği içerisinde olduğumuz ekip arkadaşlarımızla hoşgörü ve güven ortamında tercüme hizmeti üretmeye devam ediyoruz.

TERCÜMAN BAŞVURU FORMU

Please enter your name.
Please enter a subject.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.

Freelance Tercümanlık

Tercüman başvuru formunu doldurup bize gönderdiğinizde insan kaynakları birimimiz sizinle iletişime geçerek sizden bir deneme çeviri örneği talep edecektir. Tarafımıza göndereceğiniz deneme çeviri metni tercümanlarımız ve proofreaderlarımızca kontrol edilip tercüme konusundaki yetkinliğiniz değerlendirilerek olumlu veya olumsuz sonucu bildirmek üzere size geri dönüş yaparız.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda freelance tercümanlık için sizinle iletişime geçerek sistem ve ücretlendirme hususunda bilgilendirme yaparız.

freelance tercümanlık