SÖZLÜ TERCÜME

TÜM DİLLERDE SÖZLÜ TERCÜME BÜROSU

Tüm dillerde profesyonel, kaliteli ve güvenilir sözlü tercüme çözümlerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif talep edin!

sözlü tercüme

İŞ DÜNYASI İLİŞKİLERİ

TÜM DİLLERDE

Ulusal ve uluslar arası İş görüşmeleri, toplantılar ve konferanslarda sözlü çeviri hizmeti.

KİŞİSEL İLETİŞİMLER

TÜM DİLLERDE

Noter, nikah, mahkeme gibi remi kurumlarla olan işlemlerinizde sözlü çeviri hizmeti.

ÇEVRİMİÇİ GÖRÜŞMELER

DÜNYANIN HER YERİNDEN

Video ve telekonferans, çevrimiçi platformlardaki iletişimlerinizde sözlü çeviri hizmeti.

PROFESYONEL SÖZLÜ ÇEVİRİ

HATASIZ, GÜVENİLİR VE HESAPLI

Sözlü çeviri; sempozyum, toplantı, iş ve resmi görüşmeler gibi bir çok faaliyeti kapsayan ve kaynak dildeki ifadelerin hedef dile aktarılmasını içeren tercüme türlerinden biridir.

İş dünyası başta olmak üzere iletişimin söz konusu olduğu pek çok alanda sıkça kullanılan sözlü tercüme hata kabul etmeyen ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu kapsamda tercüme hizmeti sunacak kişinin gerekli dil altyapısına sahip, kaynak ve hedef dilin kültür özelliklerine hakim, tecrübeli bir tercüman olması dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlardandır.

Önceliğimiz; sözlü çeviride üst düzey müşteri memnuniyetini sağlamak adına; anlam kaybı olmayan hatasız çeviriler için müşteri taleplerini doğru ve uzman tercümanlarla buluşturuyoruz.

SÖZLÜ TERCÜME HİZMETLERİ

GÜVEN VEREN SÖZLÜ ÇEVİRİ HİZMETLERİMİZLE İLETİŞİMDE DÜNYAYI BİR BİRİNE BAĞLIYORUZ

Kaliteden ödün vermemeyi kendine ilke edinen tercüme büromuz, müşteri odaklı çalışma anlayışını sözlü çevirmenlik fiyatlarına da yansıtarak müşterilerimizin yüksek kalite ve uygun fiyata aynı anda ulaşmasına imkân sunmuştur.