SÖZLEŞME TERCÜMESİ

En uygun fiyat garantisi ile tüm dünya dillerinden Türkçeye ve Türkçeden diğer dillere profesyonel sözleşme tercümesi sunmaktayız.

sözleşme tercümesi

TÜM DİLLERDE

TÜM DİLLERDE SÖZLEŞME ÇEVİRİSİ

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

AYNI GÜN

AYNI GÜN ÇEVİRİ VE NOTER TASDİKİ

ÜCRETSİZ TESLİMAT

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE

YEMİNLİ SÖZLEŞME TERCÜMESİ

Yeminli sözleşme çevirisi evrakları genel olarak hukuksal bir dile sahiptirler. Sözleşme tercüme çeşitleri Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Büromuzda hukuk terminolojisi bakımından yetkin ve yeminli tercümanlarca incelenir ve çevirisi yapılmaktadır.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Tercüme Büromuz, dünyanın ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizin çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.  Evinizden veya işyerinizden çevrimiçi olarak belgelerin yeminli tercümesini sipariş edin, hazır belgeleri en kısa sürede adresinize teslim edelim.

Ofisimizi ziyaret ederek, sipariş hatlarımız üzerinden telefonla iletişime geçerek veya çevrimiçi olarak dünyanın her yerinden Adıgün Çeviri ve Danışmanlık büromuza ulaşabilir, noter onaylı sözleşme çeviri siparişi verebilirsiniz.

NOTER ONAYLI SÖZLEŞME TERCÜMESİ

Sözleşme belgelerinin yasal bağlayıcılıkları olduğu gibi sözleşme tercümelerinin de hukuki yaptırımları vardır. Firmamız bu hassasiyete uygun noter onaylı sözleşme çeviri hizmeti sunar.

SÖZLEŞME ÇEVİRİ BÜROLARI

İhtiyacınız olan tüm sözleşme çeviri işlemlerinizde sorunsuz bir çeviri süreci deneyimleyebilmeniz için tercihiniz profesyonel sözleşme çeviri büroları olmalıdır.

SÖZLEŞME ÇEVİRİSİ TÜRLERİ

Adıgün tercüme bürosu, tüm dillerde ve pek çok alanla alakalı satış sözleşmesi, takas sözleşmesi, bağışlama sözleşmesi, vekalet sözleşmesi gibi pek çok sözleşme çevirisi türlerinde tercüme hizmet sunmaktadır.

SÖZLEŞME TERCÜMESİ FİYATLARI

Söz konusu metnin; kelime ve karakter sayısı, içeriği, hangi dile veya hangi dilden çevrileceği gibi unsurlar sözleşme tercümesi fiyatlarında belirleyici unsurlardır. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

EN YAKIN SÖZLEŞME YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU

Büromuzun yemin tutanaklarının bulunduğu en yakın lokasyondaki noter ile olan anlaşmamız sayesinde sizlere en yakın sözleşme yeminli tercüme bürosu olarak en hızlı hizmeti sunmaktayız.

SÖZLEŞME TERCÜME HİZMETİ

Sözleşme tercüme hizmeti denildiğinde, iki tarafın iradelerini ortaya koymak adına aralarında imzalanan evrakların tercümesi ifade edilmektedir. Adıgün tercüme bürosu sektördeki liderliği ile müşterilerine kaliteli ve profesyonel çevirinin garantisini veriyor.

ONLİNE SÖZLEŞME YEMİNLİ TERCÜME

OFİSİMİZE GELMEK İÇİN VAKTİNİZ Mİ YOK?

Lokal olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Adıgün online sözleşme tercüme bürosu ile siparişlerinizi kolayca ve zahmetsizce gerçekleştirirsiniz. Evinizden veya işyerinizden çevrimiçi olarak sözleşme belgesinin bir örneğini WhatsApp ve Telegram hatlarımızdan, mail adresimizden bize ulaştırmanız yeterlidir. Siparişiniz üzerine tercüme büromuza ulaşan belgelerinizin çevirisi, yeminli tercümanlarımız tarafından hatasız şekilde hazırlanır.

Belgenizin fotoğrafını telefondan whatsapp ile yada taratarak maille bize gönderin hemen fiyat ve süre verelim ve çalışmanız işleme alınsın.

FARK YARATAN HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Kendini yenileyen alanında uzman bir kadro

Anlam kaybı olmayan, eksiksiz çeviri

Taahhüt edilen zamanda proje teslimi

Müşteri desteği ve evrak takibi danışmanlık hizmeti

Azami gizlilik ve güven teminatı

7/24 ulaşılabilir olmak

ADIGÜN ÇEVİRİ VE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bireysel müşterilerden dünya çapındaki kurumsal müşterilere kadar geniş bir kitleye danışmanlık hizmetleri ve  çok yönlü dil çözümleri sunmaktayız.

OFİS

+90 286 214 40 00

GSM

+90 552 820 17 24

E-MAIL

adigun@adigunceviri.com

ADRES

İsmetpaşa Mah, Yeni Havra Sok, 23/6 Merkez Çanakkale

Google Harita