SABIKA KAYDI TERCÜME

Sabıka kaydı tercüme işlemlerinin yanında noter tasdiki veya apostil onayı süreçlerini 1 saat içinde tamamlayıp Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak kargo ile teslim ediyoruz.

Sabıka kaydı tercüme

TÜM DİLLERDE

TÜM DİLLERDE SABIKA KAYDI ÇEVİRİSİ

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

AYNI GÜN

AYNI GÜN ÇEVİRİ VE NOTER TASDİKİ

ÜCRETSİZ TESLİMAT

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE

PROFESYONEL SABIKA KAYDI TERCÜME HİZMETİ

Resmi işlemler söz konusu olduğunda bazı kurumlar adli sicil kaydı belgesi talep edebilmektedir. Adıgün tercüme ofisimiz ilgili alanda uzmanlık sahibi yeminli tercümanlarla tüm dünya dillerinden Türkçeye ve Türkçeden diğer dillere profesyonel sabıka kaydı tercüme hizmeti sunmaktadır.

SABIKA KAYDI ÇEVİRİSİNİN KULLANILDIĞI YERLER

Vize başvurularında, yurt ve burs başvurularında, yabancılar ile evlilik işlemlerinde, iş başvurularında pek çok kurum ve kuruluşlar tarafından talep edilir. Yasal yükümlülüğü olan resmi bir belge olmasından dolayı yeminli çeviri ve noter onayı gerektirebilir.

ADLİ SİCİL KAYDI BELGESİ TERCÜMESİ NASIL YAPILIR?

İlgili kurumlardan aldığınız Adli Sicil Kaydı belgenizin bir örneğini WhatsApp ve Telegram hatlarımızdan, mail adresimizden ya da kargo yoluyla bize ulaştırmanız yeterlidir. Siparişiniz yeminli tercümanlarımız tarafından hatasız şekilde hazırlanır.

YEMİNLİ SABIKA KAYDI TERCÜME BÜROSU

Büromuzun iletişim numaralarından bizlere ulaşmanızla birlikte, dünyanın neresinde olursanız olun, belgeleriniz yeminli tercümanlarca tercüme edilir ve sizlere ulaştırılır.

NOTER ONAYLI VE APOSTİL TASDİKLİ SABIKA KAYDI

Bütün dillerde adli sicil kaydı tercüme ihtiyaçlarınızı hukuki tercümanlarımız aracılığı ile tercüme ederek, noter onaylı tercüme ve apostilli tercüme formatlarında sizlere sunuyoruz.

TÜM DİLLERDE ADLİ SİCİL KAYDI TERCÜMESİ

Adıgün Çeviri bürosu olarak en avantajlı fiyat ve tüm dillerde adli sicil kaydı çeviri hizmeti kapsamında uzman tercüman kadromuzla birlikte çalışarak siz müşterilerimize sunmaktayız.

YEMİNLİ SABIKA KAYDI TERCÜME FİYATI

Adli sicil belgesi çevirisi için kaynak ve hedef dil, belgenin içeriği, sayfa ve kelime sayısı ücretlendirmede belirleyici unsurlardır. Fiyat için tercüme büromuzla iletişime geçmeniz yeterli.

ONLINE SABIKA KAYDI TERCÜME BÜROSU

OFİSİMİZE GELMEK İÇİN VAKTİNİZ Mİ YOK?

Lokal olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Adıgün online sabıka kaydı tercüme bürosu ile siparişlerinizi kolayca ve zahmetsizce gerçekleştirirsiniz. Evinizden veya işyerinizden çevrimiçi olarak noter tasdikli sabıka kaydı çevirisini sipariş edin, hazır belgeleri en kısa sürede adresinize teslim edelim.

Belgenizin fotoğrafını telefondan whatsapp ile yada taratarak maille bize gönderin hemen fiyat ve süre verelim ve çalışmanız işleme alınsın.

FARK YARATAN HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Kendini yenileyen alanında uzman bir kadro

Anlam kaybı olmayan, eksiksiz çeviri

Taahhüt edilen zamanda proje teslimi

Müşteri desteği ve evrak takibi danışmanlık hizmeti

Azami gizlilik ve güven teminatı

7/24 ulaşılabilir olmak

ADIGÜN ÇEVİRİ VE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bireysel müşterilerden dünya çapındaki kurumsal müşterilere kadar geniş bir kitleye danışmanlık hizmetleri ve  çok yönlü dil çözümleri sunmaktayız.

OFİS

+90 286 214 40 00

GSM

+90 552 820 17 24

E-MAIL

adigun@adigunceviri.com

ADRES

İsmetpaşa Mah, Yeni Havra Sok, 23/6 Merkez Çanakkale

Google Harita