romence çeviri

ROMENCE ÇEVİRİ FİYATLARI

 • Romence Tercüme Fiyatları

  Boşluksuz 1000 karakter ücreti üzerinden hesaplıyoruz.

  Romence Tercüme - 40 TL 
  Romence Teknik Çeviri - 50 TL

 • Noter Tasdik Ücreti

  Noter tasdik ücreti Noterler Birliği tarafından uygulanan tarife kullanılır ve tercüme hizmet bedelinden farklıdır.

  Sayfa sayısına, çeviri metnin içeriğine, niteliğine ve alanına göre ücretlendirme değişmektedir. 

  1 sayfalık standart noter tasdik ücreti ortalama 160 - 200 TL arasıdır.

Romence Çeviri

Romence tercüme; Romanya ile kuvvetli bir ticari ve kültürel ilişki ağımızın bulunmasından dolayı yoğun talep aldığımız bir çeviri alanıdır.Romanya’nın resmi dili olmasının yanı sıra 2013 yılı itibariyle Moldova’da da resmi dil statüsündedir. Aynı zamanda Ukrayna ve Bulgaristan'da da belli bir kesim tarafından konuşulur. Bu ülkelerin Türkiye ile yakın ilişkilerinin olduğu düşünüldüğünde; Romence çeviri aldığı talep bakımından sektörde en üst sıralarda geldiğini söyleyebiliriz.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Romence Çeviri Hizmeti

Ülkemizdeki ve yurt dışı kaynaklı eğitim alanındaki karşılıklı öğrenci trafiği dolayısıyla Romence noter onaylı resmi evrak ve Romence akademik doküman çeviri ihtiyacı yoğun olmaktadır. Romanya birçok sektörde ülkemizdeki firmaların yatırım yaptığı ve ihalelere girdiği verimli bir pazardır. Dolayısıyla endüstriyel, ticari ve inşaat gibi alanlarda faaliyet gösteren bu firmaların Romence Türkçe noter onaylı resmi evrak çeviri talepleri olmaktadır. Romanya ile ülkemiz arasındaki uzun zamandır devam eden ilişkiler bağlamında anlam ve ifade gücü bakımından en kaliteli Türkçe Romence çeviri ve Romence Türkçe tercüme hizmetlerimizle müşteri odaklı çözümler sunmaya devam ediyoruz.

 Romence Türkçe çevirilerde danışanlarımızın iş yükünü azaltarak apostil, noter tasdiki ve konsolosluk onayı gibi işlemleri sizin adınıza biz hazırlamaktayız.

Her alandaki Romence tercümelerde artan talebin farkında olan Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Romence tercüme bürosu, uzman ve donanımlı Romence Tercüme ekibi ile profesyonel hizmet ile karşılamaktadır.

 • En uygun fiyat garantisi

 • Aynı gün çeviri ve adınıza noter tasdiki

 • 7/24 iletişime geçebilirsiniz

 • Türkiye içi ücretsiz kargo

Romence Resmi Belge Çeviri Fiyatları

Pasaport Çevirisi50 TL
Nüfus Cüzdanı (Kimlik) Çevirisi50 TL
Doğum Belgesi Tercümesi70 TL
Sürücü Belge Çevirisi50 TL
Medeni Hal Belgesi (Bekarlık Belgesi) Tercümesi60 TL
İkamet Tezkeresi (Oturum İzni) Tercümesi50 TL
Aile cüzdanı ( Evlilik cüzdanı) Çevirisi70 TL
Ölüm Belgesi Tercümesi100 TL
Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi80 TLDiploma Tercümesi150 TL
Apostil Çevirisi50 TLİkamet Belgesi Tercümesi70 TL

SİPARİŞ İÇİN SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ

Ofisimizi ziyaret ederek, WhatsApp, Telegram teklif hatlarımız üzerinden veya e-posta yoluyla dünyanın her yerinden bize ulaşarak Romence Tercüme siparişinizi başlatabilirsiniz.

10 DK İÇİNDE TEKLİF ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

TERCÜME HİZMETLERİMİZ

Romence Tercüme ve Noter Tasdiki

Tercümesi tamamlanmış belgelerinizin talebiniz halinde Noter tasdiki adınıza yaptırılıp adresinize ücretsiz olarak kargo ile göndermekteyiz.

Apostil İşlemleri

Sizin adınıza gerçekleştirdiğimiz apostil şerhi işlemleri ile kapsamlı çözümler sunuyoruz.

Romence Tercüme Ofisi

Romanya ile ülkemiz arasındaki uzun zamandır devam eden ilişkiler bağlamında anlam ve ifade gücü bakımından en kaliteli Türkçe Romence tercüme ve Romence – Türkçe çeviri hizmetlerimizle Adıgün Çeviri Ve Danışmanlık Romence Tercüme Ofisi olarak müşteri odaklı çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Romence Tercüme Hizmeti

Romence tercüme hizmeti konusunda yıllar boyunca hizmet vermiş tecrübeli ve dil bilimi mezunu alanında uzman, deneyimli Romence tercüman ekibi ile Türkçe Romence çeviri ve Romence Türkçe tercüme  siparişlerinizi hızlı ve en güvenilir şekilde hazırlamaktayız.

Romence Tercüme Çeşitlerimiz

Her alanda sözlü, yazılı ve yeminli Romence tercümede; hukuki, akademik, tıbbi ve edebi gibi uzmanlık çevirileri; teknik ve ticari çevirileri maksimum kalite anlayışı ile danışanlarımız için gerçekleştiriyoruz.

Romence Türkçe Çeviri

Adıgün Çeviri Ve Danışmanlık büromuz danışanlarımızın Romence Türkçe çeviri ihtiyaçlarına yönelik çözüm odaklı yaklaşımlar sunar. Uluslararası çeviri standartlarında bir tercüme aradığınız kaliteyle en makul fiyatlarda, hızlı ve güvenilir sipariş teslim garantisiyle yapılmaktadır.

Sipariş İçin Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız 0 (286) 214 40 00

Adıgün Çanakkale Tecüme Büromuz, dünyanın ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizin çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

Evinizden veya işyerinizden çevrimiçi olarak belgelerin yeminli tercümesini sipariş edin, hazır belgeleri en kısa sürede adresinize teslim edelim.

iletisim

TÜM SORULARINIZ İÇİN PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE DAİMA YANINIZDAYIZ

Hemen bizimle iletişime geçin!

Please enter your name.
Please enter a subject.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.

TERCÜME TÜRLERİ VE HİZMETLERİMİZ

 • Yazılı tercüme

 • Sözlü tercüme

 • Noter onaylı tercüme

 • Yeminli tercüme

 • Apostil tasdik şerhi

 • Resmi belge tercümesi

 • Web site çevirisi

 • Tercüman refakat hizmeti

 • Nikah tercümanlığı

 • Apostil tercüme hizmeti