ÖLÜM BELGESİ TERCÜME

Ölüm belgesi tercüme faaliyetimiz, çifte vatandaşlığı olan, yurt dışında bulunan, ikamet eden kişilerin ve yakınlarınızın vefatlarında, sizlere zaman kaybı yaşatmadan en hızlı ve sorunsuz biçimde sağladığımız bir hizmettir.

ölüm belgesi tercüme

TÜM DİLLERDE

TÜM DİLLERDE ÖLÜM BELGESİ ÇEVİRİSİ

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

AYNI GÜN

AYNI GÜN ÇEVİRİ VE NOTER TASDİKİ

ÜCRETSİZ TESLİMAT

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE

ÖLÜM BELGESİ YEMİNLİ TERCÜME OFİSİ

Ölüm tescili, cenaze nakli, miras ve diğer resmi işlemlerinizde Ölüm Belgesi Yeminli Tercüme için ofisimizi ziyaret ederek veya çevrimiçi olarak dünyanın her yerinden Adıgün Çeviri büromuza ulaşabilir, noter onaylı ölüm belgesi çeviri siparişi verebilirsiniz.

Büromuzda tüm dünya dillerinden Türkçeye ve Türkçeden diğer dillere Yeminli Ölüm Belgesi Çevirisi, Apostil Tasdikli Formül C - Ölüm Raporu Tercümesi, Dışişleri Onaylı Ölüm Belgesi Tercümesi, Konsolosluk Onaylı Formül C - Ölüm Belgesi Çevirisi yapılmaktadır.

ÖLÜM BELGESİ NEREDEN ALINIR?

‘’Ölüm belgesi nereden alınır?’’ sorusu sıklıkla karşılaşılan suallerdendir. Eğer Türkiye’deyseniz İl ve İlçe Nüfus Müdürlüklerinden, yurtdışındaysanız da Türkiye Konsolosluk veya Büyükelçiliklerinden alabilirsiniz.

EN YAKIN ÖLÜM BELGESİ TERCÜME BÜROSU

Adıgün tercüme büromuzun yemin tutanaklarının bulunduğu en yakın lokasyondaki noter ile olan anlaşmamız sayesinde sizlere en yakın ölüm belgesi yeminli tercüme bürosu olarak en hızlı hizmeti sunmaktayız.

FORMÜL C BELGESİ (ÖLÜM BELGESİ) ÇEVİRİ HİZMETİ

Uluslararası ölüm belgesi olarak bilinen Formül C Belgesi, kullanılacağı ülkeye göre farklılık göstermektedir. İstihdam ettiğimiz profesyonel ölüm belgesi yeminli tercüman kadrosu ile Adıgün Tercüme Büromuz müşterilerine en güvenilir Formül C Belgesi Çeviri Hizmeti sunmaktadır.

TÜM DİLLERDE ÖLÜM BELGESİ TERCÜMESİ

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık firmamız, diğer faaliyet gösterdiği çeviri türleri ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra tüm dillerde Formül C Çevirisi – Ölüm Belgesi Tercümesi taleplerinizde de en kaliteli ve en hızlı çözüm yaklaşımlarıyla en güvenilir desteğiniz olmaya devam ediyor.

NOTER ONAYLI ÖLÜM BELGESİ ÇEVİRİ HİZMETİ

Noter onaylı ölüm belgesi çevirisi resmi bir evrak olduğundan yeminli tercümanlarca çevirisi yapılan tercümeye noter onayının alınması gerekmektedir. Tercüme büromuz hazırladığı ölüm raporu tercümelerinin noter onay işlemlerini de hızlıca gerçekleştirmektedir.

ÖLÜM BELGESİ ÇEVİRİ BÜROLARI

İhtiyacınız olan tüm ölüm belgesi tercüme işlemlerinizde sorunsuz bir çeviri süreci deneyimleyebilmeniz için tercihiniz profesyonel ölüm belgesi çeviri büroları olmalıdır.

APOSTİL ONAYLI ÖLÜM BELGESİ ÇEVİRİSİ

Apostil Onaylı Ölüm Belgesi Çevirisi, mevtanın ülkesine nakledilmesinde, defin işlemlerinde ve özellikle de miras davalarında kullanılmaktadır. Adıgün Tercüme Büromuz, tercümesi hazırlanan belgenin noter onayını aldıktan sonra apostil tasdik işlemlerini de tamamlayarak müşteriye teslim eder.

ÖLÜM BELGESİ TERCÜME FİYATI

Siz müşterilerine en uygun ölüm belgesi tercüme fiyatını sunan büromuza WhatsApp ve Telegram iletişim hatlarımızdan, mail adresimizden, elden veya kargo ile ulaşarak sipariş verebilir, evrak gönderebilir ve hazırlanan belgelerinizi teslim alabilirsiniz.

ONLİNE ÖLÜM BELGESİ YEMİNLİ TERCÜME

OFİSİMİZE GELMEK İÇİN VAKTİNİZ Mİ YOK?

Lokal olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Adıgün online ölüm belgesi tercüme bürosu ile siparişlerinizi kolayca ve zahmetsizce gerçekleştirirsiniz. Evinizden veya işyerinizden çevrimiçi olarak noter tasdikli ölüm belgesi çevirisini sipariş edin, hazır belgeleri en kısa sürede adresinize teslim edelim.

Belgenizin fotoğrafını telefondan whatsapp ile yada taratarak maille bize gönderin hemen fiyat ve süre verelim ve çalışmanız işleme alınsın.

FARK YARATAN HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Kendini yenileyen alanında uzman bir kadro

Anlam kaybı olmayan, eksiksiz çeviri

Taahhüt edilen zamanda proje teslimi

Müşteri desteği ve evrak takibi danışmanlık hizmeti

Azami gizlilik ve güven teminatı

7/24 ulaşılabilir olmak

ADIGÜN ÇEVİRİ VE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bireysel müşterilerden dünya çapındaki kurumsal müşterilere kadar geniş bir kitleye danışmanlık hizmetleri ve  çok yönlü dil çözümleri sunmaktayız.

OFİS

+90 286 214 40 00

GSM

+90 552 820 17 24

E-MAIL

adigun@adigunceviri.com

ADRES

İsmetpaşa Mah, Yeni Havra Sok, 23/6 Merkez Çanakkale

Google Harita