MAHKEME KARARI TERCÜMESİ

Mahkeme kararı tercümesi metinleriniz için Adıgün Çeviri ve Danışmalık bürosu, üstün kaliteli çeviri ve en avantajlı fiyat teklifleriyle ihtiyacınıza ve bütçenize uygun hizmet seçenekleri sunar.

mahkeme kararı tercümesi

TÜM DİLLERDE

TÜM DİLLERDE MAHKEME KARARI ÇEVİRİSİ

UYGUN FİYAT

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

AYNI GÜN

AYNI GÜN ÇEVİRİ VE NOTER TASDİKİ

ÜCRETSİZ TESLİMAT

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE

NOTER ONAYLI MAHKEME KARARI TERCÜMESİ

Alanında uzman tercüman kadromuz yetkisinde Adli karar Mahkemeleri, İdari Yargı Mahkemeleri ve Askeri Yargı Mahkemeleri karar belgeleri gibi yargı metinlerinin tüm dünya dillerinden Türkçeye ve Türkçeden diğer dillere Noter onaylı mahkeme kararı tercümesini ve kalite kontrol adımlarını titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Ofisimizi ziyaret ederek, sipariş hatlarımız üzerinden telefonla iletişime geçerek veya çevrimiçi olarak dünyanın her yerinden Adıgün Çeviri ve Danışmanlık büromuza ulaşabilir, noter onaylı mahkeme kararı çeviri siparişi verebilirsiniz.

EN YAKIN MAHKEME KARARI TERCÜME BÜROSU

Büromuzun yemin tutanaklarının bulunduğu en yakın lokasyondaki noter ile olan anlaşmamız sayesinde sizlere en yakın mahkeme kararı tercüme bürosu olarak en hızlı hizmeti sunmaktayız.

MAHKEME KARARI TERCÜME BÜROLARI

İhtiyacınız olan tüm mahkeme kararı çeviri işlemlerinizde sorunsuz bir çeviri süreci deneyimleyebilmeniz için tercihiniz profesyonel mahkeme kararı tercüme büroları olmalıdır.

TÜM DİLLERDE MAHKEME KARARI ÇEVİRİ HİZMETİ

Adıgün Çeviri Bürosu olarak başta yaygın olarak İngilizce mahkeme kararı tercümesi olmak üzere, Almanca mahkeme kararı çevirisi, Rusça, Hollandaca ve Fransızca gibi tüm dillerde mahkeme kararı çeviri hizmetinin en güvenilir adresiyiz.

MAHKEME KARARI TERCÜME FİYATI

Adıgün Tercüme Bürosu müşterilerine yeminli mahkeme kararı çevirisi, noter onaylı ve apostil tasdikli mahkeme kararı çevirisi gibi ilave hizmetleri en uygun ve avantajlı mahkeme kararı tercüme fiyatları ile sunar.

YEMİNLİ MAHKEME KARARI TERCÜMESİ

Yurt dışı mahkemelerince verilmiş olan mahkeme kararlarının ülkemizde geçerlilik kazanabilmesi için Türk Mahkemelerince tenfiz edilmesi gerekir. Tenfiz dilekçesine ek olarak yabancı mahkeme ilamının apostil şerhli ve konsolosluk veya noter onaylı yeminli mahkeme kararı tercümesi eklenir.

APOSTİL ŞERHLİ MAHKEME KARARI ÇEVİRİSİ

Uluslararası davalarda ve yurt dışında görülmüş davalarda kullanılmak üzere yargı belgeleriniz, ilgili ülkenin resmi diline çevrilir ve yasallık kazanması için noter ve apostil onayları alınır. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile teslimatı yapılır.

ONLİNE MAHKEME KARARI ÇEVİRİ BÜROSU

OFİSİMİZE GELMEK İÇİN VAKTİNİZ Mİ YOK?

Adıgün Online Mahkeme Kararı Çeviri Bürosuhizmetlerine dünyanın her köşesinden internet üzerinden ulaşabilir ve online işlemlerinizi zahmetsizce sipariş verebilirsiniz. Evinizden veya işyerinizden çevrimiçi olarak noter tasdikli mahkeme kararı çevirisini sipariş edin, hazır belgeleri en kısa sürede adresinize teslim edelim.

Belgenizin fotoğrafını telefondan whatsapp ile yada taratarak maille bize gönderin hemen fiyat ve süre verelim ve çalışmanız işleme alınsın.

FARK YARATAN HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Kendini yenileyen alanında uzman bir kadro

Anlam kaybı olmayan, eksiksiz çeviri

Taahhüt edilen zamanda proje teslimi

Müşteri desteği ve evrak takibi danışmanlık hizmeti

Azami gizlilik ve güven teminatı

7/24 ulaşılabilir olmak

ADIGÜN ÇEVİRİ VE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bireysel müşterilerden dünya çapındaki kurumsal müşterilere kadar geniş bir kitleye danışmanlık hizmetleri ve  çok yönlü dil çözümleri sunmaktayız.

OFİS

+90 286 214 40 00

GSM

+90 552 820 17 24

E-MAIL

adigun@adigunceviri.com

ADRES

İsmetpaşa Mah, Yeni Havra Sok, 23/6 Merkez Çanakkale

Google Harita