litvanca çeviri

LİTVANCA ÇEVİRİ FİYATLARI

 • Litvanca Tercüme Fiyatları

  Boşluksuz 1000 karakter ücreti üzerinden hesaplıyoruz.

  Litvanca Tercüme - 70 TL 
  Litvancaa Teknik Çeviri - 80 TL

 • Noter Tasdik Ücreti

  Noter tasdik ücreti Noterler Birliği tarafından uygulanan tarife kullanılır ve tercüme hizmet bedelinden farklıdır.

  Sayfa sayısına, çeviri metnin içeriğine, niteliğine ve alanına göre ücretlendirme değişmektedir. 

  1 sayfalık standart noter tasdik ücreti ortalama 160 - 200 TL arasıdır.

Litvanca Çeviri

Litvanca çeviri oldukça dikkat ve hassasiyet isteyen bir tercüme alanıdır. Çünkü hem az konuşulan hem de kadim bir tarihe sahip köklü lisanlardandır. 32 harfli Latin alfabesini kullanan Litvanca, konuşması ve öğrenimi bakımından oldukça zor bir dildir. Bunun yanında oldukça az konuşulan bir dil olması, Litvanca çeviri alanında tercüme bürolarının zorluk yaşamasına neden olmaktadır.

Dünyada az kullanılan diller arasında olması sebebiyle de Litvanca tercüman azlığı sıkıntısı görülmektedir. Bu noktada tercüman açığının farkında olan Adıgün Çeviri Ve Danışmanlık büromuz, uzman ve donanımlı çevirmen kadrosuna Litvanca çevirmenleri dâhil edip bu alandaki boşluğu doldurarak gelecek talepleri profesyonelce sonuçlandırmaktadır.

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Litvanca Çeviri Hizmeti

Litvanya ile resmi işlemler, konferans, eğitim ve seminer gibi Litvanca tercüme gerektiren durumlarda tecrübeli tercümanlarımızın bilgi birikimini bir araya getirerek danışanlarımızın bütçesini zorlamadan sektördeki en rekabetçi fiyat teklifleri ile Litvanca çeviri hizmetini sunmaktayız. Litvanca Türkçe çeviri gereksinimlerinizde danışanlarımızın iş yükünü azaltarak apostil, noter tasdiki ve konsolosluk onayı gibi işlemleri sizin adınıza biz hazırlamaktayız.

Dünyada az kullanılan diller arasında olması sebebiyle de Litvanca tercüman azlığı sıkıntısı görülmektedir. Bu noktada tercüman açığının farkında olan Adıgün Çeviri Ve Danışmanlık büromuz, uzman ve donanımlı çevirmen ekibi ile sektörde adından söz ettirmektedir.

 • En uygun fiyat garantisi

 • Aynı gün çeviri ve adınıza noter tasdiki

 • 7/24 iletişime geçebilirsiniz

 • Türkiye içi ücretsiz kargo

Litvanca Resmi Belge Çeviri Fiyatları

Pasaport Çevirisi50 TL
Nüfus Cüzdanı (Kimlik) Çevirisi50 TL
Doğum Belgesi Tercümesi70 TL
Sürücü Belge Çevirisi50 TL
Medeni Hal Belgesi (Bekarlık Belgesi) Tercümesi60 TL
İkamet Tezkeresi (Oturum İzni) Tercümesi50 TL
Aile cüzdanı ( Evlilik cüzdanı) Çevirisi70 TL
Ölüm Belgesi Tercümesi100 TL
Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi80 TLDiploma Tercümesi150 TL
Apostil Çevirisi50 TLİkamet Belgesi Tercümesi70 TL

SİPARİŞ İÇİN SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ

Ofisimizi ziyaret ederek, WhatsApp, Telegram teklif hatlarımız üzerinden veya e-posta yoluyla dünyanın her yerinden bize ulaşarak Litvanca Tercüme siparişinizi başlatabilirsiniz.

10 DK İÇİNDE TEKLİF ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

TERCÜME HİZMETLERİMİZ

Litvanca Tercüme ve Noter Tasdiki

Tercümesi tamamlanmış belgelerinizin talebiniz halinde Noter tasdiki adınıza yaptırılıp adresinize ücretsiz olarak kargo ile göndermekteyiz.

Apostil İşlemleri

Sizin adınıza gerçekleştirdiğimiz apostil şerhi işlemleri ile kapsamlı çözümler sunuyoruz.

Litvanca Tercüme Ofisi

Litvanya ile resmi işlemler, konferans, eğitim ve seminer gibi durumlarda Litvanca çeviri ihtiyacı duyulmaktadır. Ülkemize turistik amaçlı ziyarete ya da yerleşme amacıyla gelmiş olan kişilerin ihtiyaç duyacakları Litvanca resmi evrak, apostil ve noter işlemleri Adıgün Çeviri Ve Danışmanlık büromuz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Litvanca Tercüme Hizmeti

Litvanca çeviri siparişi vermek için Ofisimizi ziyaret ederek, sipariş hatlarımız üzerinden telefonla iletişime geçerek veya çevrimiçi olarak dünyanın her yerinden Adıgün Çeviri Ve Danışmanlık büromuza ulaşabilir, evinizin konforundan Litvanca tercüme işleminizi başlatabilir ve kolay ödeme yöntemlerimizle siparişinizi oluşturabilirsiniz

Litvanca Tercüme Çeşitlerimiz

Litvanca tercüme gerekebileceği her alanda yazılı ve sözlü Litvanca çeviride; simultane çeviri ile adli, hukuki, akademik, tıbbi ve edebi gibi uzmanlık çevirileri; teknik ve ticari çevirileri Litvanca Tercüme hizmeti olarak maksimum kalite & uygun fiyat prensibi ile danışanlarımız için gerçekleştiriyoruz

Litvanca Türkçe Çeviri

Litvanca çeviri sektöründe hizmet verdiğimiz 10 yılı aşkın süre boyunca edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe gibi kazanımlarımızla, Adıgün Çeviri ve Danışmanlık bürosu, Litvanca Türkçe çeviri ve Türkçe Litvanca  tercüme alanındaki çevirilerinizi kusursuz bir sonuçla gerçekleştirir.

Sipariş İçin Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız 0 (286) 214 40 00

Adıgün Çanakkale Tecüme Büromuz, dünyanın ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizin çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

Evinizden veya işyerinizden çevrimiçi olarak belgelerin yeminli tercümesini sipariş edin, hazır belgeleri en kısa sürede adresinize teslim edelim.

iletisim

TÜM SORULARINIZ İÇİN PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE DAİMA YANINIZDAYIZ

Hemen bizimle iletişime geçin!

Please enter your name.
Please enter a subject.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.

TERCÜME TÜRLERİ VE HİZMETLERİMİZ

 • Yazılı tercüme

 • Sözlü tercüme

 • Noter onaylı tercüme

 • Yeminli tercüme

 • Apostil tasdik şerhi

 • Resmi belge tercümesi

 • Web site çevirisi

 • Tercüman refakat hizmeti

 • Nikah tercümanlığı

 • Apostil tercüme hizmeti