adıgün çeviri ve danışmanlık

ADIGÜN ÇEVİRİ VE DANIŞMANLIK

HAKKIMIZDA

Tercüme konusuna olan ilgimizi ve başlarda sadece dil konusunda zorluk yaşayan kişilere yardım amaçlı çeviri yaklaşımımızı, dillere olan tutkumuzdan hareketle profesyonel bir hizmete çevirmek adına 2016 yılında Adıgün Çeviri ve Danışmanlık firmamızı hayata geçirdik.

Çeviri ve danışmanlık hizmetleriyle yola çıkan Adıgün firmamız, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hedefleri ışığında profesyonel bir ekip eşliğinde kurulmuştur.

Kısa sürede büyüyerek hizmet ağını genişleten, üstlendiği her hizmeti eksiksiz ve zamanında teslim eden firmamız, görev ve sorumluluklarından ödün vermemiştir.

Sektördeki profesyonel kazanımlarımızla, bireysel müşterilerden dünya çapındaki kurumsal müşterilere kadar geniş bir kitleye 60’tan fazla dilde çok yönlü dil çözümleri sunmaktayız.

Birçok dilde ve alanda yaptığımız çevirilerde anadilindeki tercümanlar, proje koordinatörleri, yerleştirme uzmanı ve editörlerden oluşan deneyimli ve kalifiye dev bir kadroyla çalışmaktayız.

Çeviri hizmetleri Adıgün

TEK BİR ÇATI ALTINA ÇEVİRİ VE DANIŞMANLIK HİZMETİ

Zamanla Adıgün Çeviri ve Danışmanlık olarak müşterilerimizin taleplerini tek bir çatı altında çözüme kavuşturmaya başlamıştır

Evrak Takibi Danışmanlık Hizmeti

Adıgün Çeviri ve Danışmanlık Büromuz, gerektiği durumlarda vereceğiniz bir vekâletname ile sizin adınıza resmi kurumlarla olan işlemlerinizde evrak takibi danışmanlık hizmeti sunar. Talebiniz doğrultusunda tercüme aşamasından sonra apostil ve noter işlemlerini tamamlayarak müşterilerimizin değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlıyor ve iş yükünüzü hafifletiyoruz.

Etkinlik ve Toplantıların Organizasyonu Sizi Yormadan Biz Hazırlıyoruz

Adıgün Çeviri Ve Danışmanlık olarak, yabancı müşterilerimiz için Türkiye'de etkinlikler düzenlenmesine (bireysel ve iş gezileri, nikâh işlemleri organizasyonu) yardımcı olmaktayız. Devlet kurumlarıyla olan etkileşimlerde ve konferans veya çevrimiçi görüşmelerde yabancı müşterilerimiz için tercüman refakat hizmeti vererek çeviri desteği sağlamaktayız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ KENDİMİZE İLKE EDİNDİK!

Önceliğimiz çeviri hizmeti esnasında ve sonrasında en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu noktada çözüm odaklı yenilikçi yaklaşımlar ile uygun fiyat ve yüksek çeviri kalitesi sunarak müşterilerimizin beklentisini karşılamaktayız. Olumlu yöndeki müşteri geri dönüşleri ile sektördeki büyümemizi devam ettiriyoruz.

YAZILI TERCÜME
NOTER ONAYLI TERCÜME
SÖZLÜ ÇEVİRİ

EKİBİMİZ

Fahrettin Adıgün
Dasha Kleer
Aladdin Adıgün
anastasiya-trushina-tr
larisa-efremova-tr
nail-parkishev-tr

Замечательная компания! Профессиональный подход, всё делается быстро, четко, представители компании всегда на связи и всегда держат в курсе статуса решения вопроса. Огромное спасибо за доброжелательность, профессионализм и оперативность!

George Shemekov,  ноябрь 2020

Огромное Спасибо команде профессионалов, сопровождавшей регистрацию нашего брака в Чанаккале. Несмотря на пандемию, с их помощью нам удалось организовать настоящую свадьбу. Подготовка документов, сопровождение процедуры оформления брака - всё было исполнено на высшем уровне. Выражаем признательность лично Дарье, Аладдину и Фахреттину! Семья Гаска

Irina Krivtsova, февраль 2021

Im very pleased that I deal with this company, they did their job very quickly and professionally, I still not believe ... Also, very nice, intimate and friendly people they have run everywhere for us. God is pleased them. Do not hesitate, you will not find such a company like them, it is such a sincere and big-hearted people, so we loved it very much, and we were very pleased.

MMS mary,  октябрь 2020